Кількість
|
Вартість
|
||
|
Комп’ютерні мишки
Комп’ютерні мишки були винайдені у 1960-х роках Дугласом Енгельбартом. Перша мишка була зроблена з дерева, у неї було 2 металевих колеса. У 1980-х були створені перші оптичні мишки. А в 1990-х лазерні технології зробили мишку ще точнішою та зручнішою. У XXI віці безпровідні технології та нові матеріали зробили мишки не тільки функціональними, але й красивими. Купити комп’ютерну мишку сьогодні дуже легко, лише завітайте в інтернет-магазині Kibet.
Різновиди та їхні особливості
На сучасному ринку присутня величезна кількість моделей. Кожна модель має свої унікальні характеристики та призначена для певних завдань. Відповідно до способу підключення пристрої можна розподілити на такі типи:
- Миші комп’ютерні провідні – класичний варіант з підключенням до ПК через кабель USB або PS/2. Це периферія з надійним з’єднанням, яка не вимагає зарядки, але обмежує свободу рухів;
- Комп’ютерна миша бездротова – підключається за рахунок радіочастот або ж Bluetooth. Вона гарантує гарну свободу рухів, але потребує заряджання.
Миші можуть відрізнятися за типом сенсора. Оптичні рішення використовують світлодіод для підсвічування поверхні та фотодатчик для слідкування за рухом. Комп’ютерні миші цього типу, як правило, популярні та працюють на більшості поверхонь, проте, можуть мати проблеми з дзеркальними або прозорими площинами. Лазерні версії використовують промінь, щоб рух був точнішим. Вони працюють на майже всіх матеріалах поверхонь, у тому числі на склі та глянці.
Наступний критерій, по якому класифікують комп’ютерні миші — це їхня спеціалізація. Можна заказати універсальні моделі для щоденного використання, можна підібрати мишу для гри за високою точністю та великою кількістю кнопок, з підсвічуванням та з можливістю налаштувань, а ще з ергономічним дизайном.
Ергономічні вироби зменшують навантаження на суглоби та м’язи. Вони розроблені з урахуванням анатомії кисті. Вертикальні варіації мають незвичну форму та дозволяють тримати руку в природному положенні. Трекбол передбачає маніпуляції кулі великим пальцем замість того, щоб переміщувати курсор по поверхні. Такі миші підходять для роботи з графічними редакторами та CAD-системами.
Характеристика на головні функції
Роздільна здатність сенсора або точок на дюйм – основний параметр, що впливає на точність і плавність курсора. Чим вище показник DPI, тим більше чутливості та точності надає виріб. Це особливо важливо для професіональних графічних дизайнерів та геймерів. Більшість сучасних дротових мишей мають можливість налаштування DPI залежно від своїх завдань. Їх можна розрізняти ще й за наступними характеристиками:
- кількістю і призначенням кнопок;
- наявністю додаткових функцій;
- ергономікою та дизайном.
Будь-яка стандартна миша високої точності переважно складається з двох основних кнопок та колеса прокрутки. Геймерські бездротові миші часто мають безліч програмованих кнопок для макросів та ігрових команд, що говорить про високу функціональність пристрою.
Конструкція миші повинна підтримувати природне положення руки та зап’ястя для попередження дискомфорту та втоми від тривалого користування. У виробників є для цього інноваційні рішення. Такі миші можуть мати вертикальні або обтічні форми, що зменшують навантаження на кінцівку.
Особливості вибору
Для роботи в офісі можна вибрати звичайні миші з RGB підсвічуванням та базовими функціями, а для гри потрібна модель з додатковими функціями: налаштовуваним DPI, програмованими кнопками, вишуканим дизайном.
Підсвічування, регулювання ваги, змінні панелі та інші функції зможуть значно поліпшити вигляд миші та її можливості. Щоб комфортно користуватися, краще вибирати швидкі провідні миші або оптичні миші для ПК на Bluetooth. У каталозі багато моделей від 70 грн. Ми продаємо найкращі ігрові, класичні та незвичайні миші на ПК з доставкою по Україні. Якщо ви шукаєте, де можна купити мишку для ПК з максимальними вигодами, завітайте в Kibet.