Кількість
|
Вартість
|
||
|
Ігрові приставки
Однією з найпопулярніших форм проведення дозвілля є ігрові консолі. Діти та дорослі люблять геймінг із різними жанрами онлайн та офлайн. Високий рівень графіки та частота оновлення кадрів можливі завдяки досить потужним сучасним приставкам. Але купувати консолі – це трохи проблемно, оскільки асортимент складається з кількох моделей. На сайті Kibet ви легко можете знайти оптимальну консоль як для себе, так і на подарунок, тільки потрібно дізнатись про основні відмінності між ключовими варіантами.
Формат та основні бренди
Ігрова приставка Sony Playstation, безумовно, досить відома. До переваг цієї платформи можна віднести велику кількість ігрових ексклюзивів, 4K-графіку, HDR та потужну екосистему. Основний конкурент – Microsoft Xbox, але там також все в порядку, є свої ексклюзиви, але менше. Це два гравці, які по суті ділять між собою ринок стаціонарних консолей.
Дітям або підліткам більше підійдуть планшетні консолі. Вони мобільні, легкі, автономні, тому такі пристрої можна носити за собою. Міні ігрова приставка 2024 року може бути як NintendoSwitch, або як PlayStation Portable. Дорослим також буде цікаво грати у планшетні консолі, наприклад, в перерві на роботі або в інших місцях.
Основними відмінностями консолей є наступне:
- управління через фірмовий геймпад. Вони краще пристосовані для файтингів, шутерів, відповідно, клавіатура та мишка більше підходять для стратегій та подібних жанрів;
- необхідність купляти ігри окремо або за спеціальними абонементами. Windows є відкритою ОС, операційні системи на консолях закриті, отже в користуванні лише офіційні магазини;
- власникам обов’язково мати монітор або телевізор для виведення зображення. Сучасні ігри розкриваються повною мірою саме на великих дисплеях з відповідними технологіями.
Основні характеристики
Якщо вас цікавить конкретно приставка XBOX і ви хочете взяти найпотужнішу консоль, то дивитися варто на ті ж характеристики, що і відносно ПК. Адже навіть приставки для дітей складаються зі звичних компонентів комп'ютерних систем. Мова про наступне:
- Процесор та графічний чіп. Зазвичай сам виробник випускає в продаж лише одну-дві моделі в рамках покоління. Тобто, ви берете або звичайну модель, або варіант “ПРО” – більш потужний. Плавну гру в роздільній здатності 4K з частотою до 120 кадрів на секунду забезпечують дорогі моделі консолей, де є багатоядерний процесор та сучасна графічна карта.
- Вбудована пам’ять. Ігрова приставка повинна мати достатній запас пам'яті для збереження ігор, адже сучасні ігри є важкими, тому і пам'яті треба брати якомога більше.
- Оперативна пам’ять. Тут теж по максимуму. 16 ГБ вже давно являється стандартом. Важливо пам'ятати, що консолі покращувати неможливо, на відміну від ПК – це доволі суттєвий фактор.
Додаткові рекомендації
Як класичні, так і ігрові приставки для дітей існують на базі ігор. Іноді це ексклюзиви від самих розробників платформи, іноді це лише світові тайтли. Якщо ви хочете грати в конкретну гру, то ви повинні перевірити, чи доступна вона не тільки на конкретну приставку, але і в конкретному регіоні. Вартість гри є не менш важливим фактором – для однієї країни гра може бути дешевшою, ніж для іншої. Тому деякі користувачі спеціально реєструються не у своєму регіоні. Також варто пам’ятати про геймпад. Вони на XBOX та на Playstation відрізняються – розташуванням кнопок, формою і так далі. Все це може стати вагомим моментом для вибору конкретної консолі. Є деякі особливості з невеликими мобільними консолями також. Міні ігрова приставка вимагає від вас періодично заряджати її. Розрахуйте на це наперед, наприклад, придбавши повербанк або спеціальні аксесуари в автомобіль для дітей.